Wciągarki pokładowe

Przedsiębiorstwo IBERCISA projektuje i produkuje urządzenia pokładowe od 1969 roku. Fabryka zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości VIGO, na wybrzeżu Hiszpanii w sąsiedztwie stoczni innych przedsiębiorstw z branży morskiej. Od samego początku IBERCISA skupiała się na dostarczaniu swoim klientom wciągarek pokładowych. Każdy produkt jest opracowywany ściśle z wymaganiami jego przyszłego użytkownika. Tutaj nie ma miejsca na standardową produkcję. Każdy klient ma własne wymagania, które należy spełnić w 100% tak, żeby użytkowana przez niego jednostka pozwalała na zaprezentowanie jak najbardziej konkurencyjnej oferty Jego klientom.
 
Aby sprostać oczekiwaniom klientów IBERCISA zorganizowała swoją załogę tak, że 25% jej kadry to inżynierowie gotowi przygotować ofertę, która wyczerpie wszelkie oczekiwania klienta. Każdy z nich biegle posługuje się oprogramowaniem inżynierskim służącym do projektowania i symulowania warunków pracy wciągarek pokładowych.
 
W 2013 roku IBERCISA zainwestowała w rozwój ponad 2,8 mln EUR. Powstała nowa fabryka o łącznej zadaszonej powierzchni 8000 m2. Zbudowano nowe linie technologiczne do piaskowania i malowania, co dotychczas było robione przez firmy zewnętrzne.
 
W ofercie przedsiębiorstwa IBERCISA znajdziecie Państwo wciągarki:

  • dla rybołówstwa
  • dla jednostek badawczych
  • dla jednostek wsparcia platform wiertniczych
  • dla holowników
  • dla jednostek transportowych każdego typu

 
Wciągarki produkowane przez IBERCISA mogą być dostarczone w wersji z napędem hydraulicznym (HPU), a także ELEKTRYCZNYM. Coraz bardziej popularne staje się drugie rozwiązanie. Jest ono dużo bardziej ekologiczne ze względu na brak tak szkodliwego medium, jakim jest olej hydrauliczny.